سایت پیتزا موتورینو مفتخر است تا خدمات خود را به صورت آنلاین به متریان خود در شیراز ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سایت و راحتی کاربران قوانینی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از ثبت نهایی سفارش، آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. این قوانین به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند.

این سایت ، فروشگاه اینترنتی پیتزا موتورینو است و تمام سفارشات از محصولاتی که در فروشگاه های در سطح شهر به فروش میرسد تامین می شوند، در نتیجه تمام شکایات و انتقادات اعم از کیفیت و تازگی و طراحی متوجه فروشگاه ها خواهد بود که میتوانید از صفحه ارتباط با ما به صورت آنلاین و یا تماس با شماره 09171839804 پیگیری فرمایید.

**کاربری**
1.این سایت (pizzamotorino.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
2.استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت کاربر حذف خواهد شد. حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.
3.تمامی سفارشات اینترنتی در سایت پیتزا موتورینو آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
4.مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
5.سایت پیتزا موتورینو امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
6.پیتزا موتورینو این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره ی 09171839804 و یا ایمیل yazdanpanahlari@gmail.com مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.
7.در سایت موتورینو امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.
8.در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و فروشگاه ، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

** سفارش **

9.هنگام سفارش ، ثبت شماره همراه معتبر و قابل دسترسی برای خریداران الزامی است، در صورت عدم پاسخگویی یا دسترسی شماره ثبت شده، فروشگاه مختار است حتی در صورت واریز وجه سفارش مشتری را لغو نماید.
10.هماهنگی های سفارش تنها از سایت و یا واتس آپ به صورت مکتوب ملاک قرار داده می شود و هیچگونه تماس و سفارش شفاهی معتبر و قابل استناد نخواهد بود.
11.سفارش خود را با دقت ثبت کنید، ثبت سفارش به منزله اطلاع کامل از توضیحات محصول و قوانین سایت می باشد ، پس از ثبت سفارش فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت و هیچ گونه تغییری در سفارش نمی توان داد .
12.در صورت لغو سفارش به هر دلیل مسئولیت خسارات وارده به عهده مشتری بوده و فروشگاه ملزم به بازگشت مبلغ نخواهد بود.
13.هنگام ثبت هر سفارش، یک پیامک حاوی سفارش ثبت شده و کد آن برای شما فرستاده می شود. کد سفارش شما در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد.
14.در مواردی که به بیش از یک سفارش ارسال شود، به ازای هر سفارش برای شما رسید آنلاین و پیامک به صورت جداگانه فرستاده خواهد شد.

** تحویل و پرداخت **

15.زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از فروشگاه این زمان افزایش یابد.
16.مبلغ محاسبه شده ارسال توسط سایت براساس محدوده ارسال انتخابی مشتری صورت می گیرد، در صورتی که محدوده انتخابی با آدرس مطابقت نداشته باشد، مشتری ملزم به پرداخت هزینه مازاد ارسال خواهد بود.
17.هزینه ارسال به جز در مناق تحت پوشش، بر عهده مشتری می باشد .
18.افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.
19.مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
20.در صورتی که پرداخت طبق فاکتور صادر شده برای سفارش صورت نگیرد ( چه از جانب مشتری چه اختلال در سیستم بانکی) سفارش بعد از ۱۵ دقیقه لغو شده و فروشگاه نسبت به این سفارش هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

استفاده از سایت پیتزا موتورینو به منزله مطالعه و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سایت می باشد. از اینرو هیچ ادعایی از جانب کاربر مبنی بر عدم اطلاع از مقررات پذیرفته نخواهد بود.

با حضور در این سایت مسئولیت خرید ، رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

با سپاس مدیر سایت